Prezydent RP Andrzej Duda fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP UWAGA!!! Zdjęcia pochodzące z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP mogą być wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materiałów dotyczących działań Prezydenta RP. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia w tym kadrowanie czy obróbka graficzna jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć pochodzących z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materiałach o charakterze politycznym jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania  zdjęcia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczpospolitej Polskiej, PrezydentaRP, Jego Rodziny i Kancelarii Prezydenta. Publikujący zdjęcia zobowiązuje się do podpisania ich autora oraz źródła ich pochodzenia.
Polityczny punkt widzenia Tomasza Pilawki
Tomasz Pilawka – Prezes FML

„Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało”, ale, czy aby na pewno? Gdzie są te rządy prawe i sprawiedliwe? Przecież od wielu lat PiS przekonywało wszystkich Polaków, jakim to złem jest koalicja PO-PSL. Co więcej, dzisiaj tubę pisowskiej propagandy, jakby przejął Kukiz, który już pokazuje „wielkiego przywódcę narodu” i bezkarnie PSL nazywa „zorganizowaną grupą przestępczą”. Temu musimy się przeciwstawić! A już na pewno głośno mówić o bardzo wątpliwym ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego. Sytuacja jest kuriozalna, bo przecież Prezydent Andrzej Duda nie może uwolnić wymiaru sprawiedliwości od sprawowania władzy w konstytucyjnie zakreślonym obszarze. Co więcej, również Kodeks karny jasno mówi, że osobę można ułaskawić, ale wyłącznie wtedy, gdy została ona skazana prawomocnym wyrokiem. A w tym przypadku, jak wszyscy wiemy, Pan Kamiński był skazany w pierwszej instancji wyrokiem nieprawomocnym. Czyżby Prezydent nie miał wątpliwości, co do przestępstwa popełnionego przez Kamińskiego? A jego „łaska” pozwoliła oszczędzić WSTYDU całemu środowisku PiS. Tak proszę Państwa, to jest SPRAWIEDLIWOŚĆ w wydaniu PiS. Dzisiaj chyba już wszyscy wiemy, jakie standardy prawa i sprawiedliwości czekają nas w Polsce. Teraz pozostało nam jedynie apelować, by wybrańcy narodu zachowali standardy demokratycznego państwa prawa, a już na pewno, zaprzestali propagowania informacji podważających niezależność sądów i niezawisłość sędziów.

Skomentuj ten wpis (0)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Możesz użyć następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>